Realizacje

Akademik Collegia Gdańsk

Akademik Collegia Gdańsk

Collegia Gdańsk to kolejny prywatny akademik w portfolio realizacji Balmy. Ta wyjątkowa inwestycja Silver Rock Investment to aż 476 kompleksowo wyposażonych studenckich apartamentów i wiele przestrzeni wspólnych. Na każdym piętrze Collegia znajduje się playroom lub pokój nauki. Studenci w komfortowych warunkach mogą wspólnie pracować nad projektami przy naszych biurkach z kolekcji G4.

Nie samą nauką student żyje, dlatego w nadmorskim akademiku jest naprawdę całe mnóstwo powodów do tego, żeby zrobić sobie przerwę na zabawę, relaks lub sport.

Kolorowe przestrzenie playroomów to naprawdę świetne miejsca do spotkań ze znajomymi. Miękkie sofy, designerskie fotele i siedziska, wiszące huśtawki od @mebleNOTI, planszówki, piłkarzyki, Netflix, regały Balma Stepps, które służą między innymi jako regały do booksharingu, najlepsze konsole, okulary VR, stoły do gry w tenisa stołowego - to wszystko gwarancja dobrej zabawy! 

Inwestycja zakłada pełen pakiet usług około mieszkaniowych. Każdy student ma możliwość garażowania auta w parkingu podziemnym, korzystania z siłowni, pralni, odpoczynku na otwartym tarasie a nawet spróbowania swoich sił w grze na perkusji :)

Gdańska dzielnica Wrzeszcz dzięki takim inwestycjom to teraz topowe miejsce na akademickiej mapie Trójmiasta. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej studenckiej przygody!Realizacja: Salon Balma Sopot

Zdjęcia: Marek_Swoboda_Fotografia / Maciej Szałła