Nowość w naszej ofercie! System biurek i stołów składanych Balma MULTIBASE

System biurek Balma MULTIBASE

Istotą systemu biurek pracowniczych jest jeden wspólny, prosty system montażu, dający możliwość wymiany nóg bez konieczności wymiany blatów. Z poszczególnych elementów można w dowolny sposób składać stanowiska jednoosobowe wolnostojące, dwuosobowe oraz benche.

Biurka wyposażone są w funkcjonalny i niezawodny mechanizm przesuwania blatów, tak by można było łatwo sięgać do kanału kablowego zamontowanego z przodu biurka lub - w przypadku stanowisk podwójnych - wspólnego kanału na środku.

Wiele rodzajów nóg - proste, płozy, w kształcie litery A oraz unikatowa noga o przekroju trójkątnym, stanowią o uniwersalności i atrakcyjności tego systemu mebli.

System biurek - dowiedz się więcej

 

System stołów składanych Balma MULTIBASE

Możliwość wygodnego sztaplowania oraz nogi zakończone kółkami umożliwiają szybkie i łatwe rozstawienie, rozkładanie i składanie stołów.

System stołów składanych Balma MULTIBASE to rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują funkcjonalnego i praktycznego mebla zawsze pod ręką, zwłaszcza na małych przestrzeniach. Stoły te idealnie sprawdzą się w salach konferencyjnych, salach wykładowych, pracowniach, ale również w domowym biurze.

System stołów składanych - dowiedz się więcej