Aktualności

Balma na Warsaw Home 2019
Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Warsaw Home 2019, na którym razem z Noti zaprezentujemy nasze prapremierowe kolekcje oraz nowe wykończenia. Będziemy w najlepszej formie w hali F na stoisku F2.1/3
Kwietniki Balma Floo finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2019

Nasz premierowy system kwietników Balma Floo znalazł się w gronie finalistów Konkurs Dobry Wzór 2019!

Kwietniki Balma FLOO zostaną zaprezentowane na wystawie "DOBRY WZÓR 2019", ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce.

Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 25 października - 1 grudnia 2019.

Projekt: Aleksandra Hyz, Aleksandra Mętlewicz


https://balma.pl/strony/floo
Nowość - system kwietników Balma FLOO

Balma Floo to projekt stworzony z myślą o zielonym biurze. System geometrycznych, metalowych kwietników, służący do organizacji pracy biurowej i do eksponowania roślin w biurach. Lekka, nowoczesna konstrukcja na kwiaty może też pełnić funkcję wieszaka na przybory albo magnetycznej tablicy na notatki.

Balma Floo to odpowiedź na naturalną potrzebę kontaktu z naturą w miejscu pracy. Biophilic design wykorzystuje rośliny do stworzenia naturalnych warunków życia i pracy. W biurach, w których nie ma roślinności, pracuje się po prostu mniej wydajnie, zaś tam, gdzie kwiaty są obecne, wskaźniki są lepsze. Szacuje się, że to może być różnica nawet 15%.

Wybieraj spośród 4 tysięcy dostępnych konfiguracji!
Zobacz więcej ->

https://balma.pl/strony/floo
Forum Nieruchomości 2019

Na początku czerwca w sopockim Hotelu Sheraton odbyło się Forum Rynku Nieruchomości, jedno z najważniejszych spotkań tej branży.

To spotkanie cykliczne, gromadzące deweloperów i ekspertów do spraw nieruchomości, jak również finansistów. Celem jest ogląd bieżącej sytuacji na rynku oraz omówienie wyzwań jakie się mogą się pojawić w najbliższej przyszłości.  

Wykład otwierający o architekturze i przestrzeni współczesnych miast wygłosił Filip Springer.
Firmy NOTI oraz Balma były partnerami wydarzenia.  

Zdjęcia: Nowy Adres S.A.

Balma partenerem Gdynia Design Days

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Gdynia Design Days, która wystartuje 6 lipca!

Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania.


Obfitujący w inspirujące wystawy, wykłady, warsztaty, prelekcje oraz dyskusje, program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, młodych przedsiębiorców, jak i entuzjastów szukających inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu.


Przez 9 lipcowych dni Gdynia staje się tym samym najlepszym letnim miejscem spotkań branży projektowej.
Jako partner tego wyjątkowego wydarzenia już dziś zapraszamy do odwiedzenia Salonu Balma w Sopocie przy ul. Kościuszki 66/1, gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do stworzenia nowoczesnego miejsca pracy.


Więcej informacji na stronie GDD http://gdyniadesigndays.eu/

Konferencja Hotelowa Akademii Architekta w Kołobrzegu

Klaster Akademia Architekta, którego Balma jest dumnym członkiem zaprasza na konferencję "Projektowanie wnętrz hotelowych - trendy i technologie".


Środa 29 maja 2019 r.

godz. 9:30 -14:00

Hotel Marine***** & Ultra Marine

ul. Sułkowskiego 9, Kołobrzeg


Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o rezerwację do piątku 24 maja tutaj lub mailowo na adres biuro@akademiaarchitekta.org.pl

Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.akademiaarchitekta.orgNowość! Szafki L2 typu lokers.

Małe szafki, duże możliwości. Lokersy to zestawy małych szafek zamykanych na zamek zwykły lub szyfrowy, z możliwością wyposażenia w przepust na papier. Praktyczne rozwiązanie do przechowywania rzeczy osobistych w biurze, szatni czy pomieszczeniach socjalnych.


Przemyślana konstrukcja, która daje szereg możliwości konfiguracji i ustawień, a przede wszystkim ergonomiczne zaprojektowanie nawet najmniejszej przestrzeni. Idealne rozwiązanie dla powierzchni typu open-space. Swoboda w doborze kolorów frontów oraz korpusów pozwala na nieszablonowe kreowanie przestrzeni na miarę potrzeb każdego wnętrza.

Poznaj kolekcję L2. 

Balma na konferencji "Odkodowany Biznes, Odkodowany Samorząd”

10 kwietnia 2019 roku w Tarnowie Podgórnym odbyła się VI ogólnopolska konferencja „Odkodowany Biznes, Odkodowany Samorząd”. 

  • Konferencję otworzył wykład na temat ekonomii wartości wygłoszony przez prof. dr hab. Jerzego Hausnera. 
  • Następnie odbyła się debata na temat roli ekonomii wartości we współczesnym zarządzaniu, w której wziął udział prezes Balmy - Michał Balcerkiewicz.  

ODKODOWANY to interesujące i wartościowe dyskusje, szeroka wymiana doświadczeń oraz wzajemne inspiracje.

Must Have 2019 dla kolekcji regałów Balma STEPPS

Regały Balma STEPPS projektu Piotra Kuchcińskiego zostały nagrodzone w plebiscycie Must Have 2019!

Już dziś zapraszamy na wyjątkową pokonkursową wystawę Must Have, która odbędzie się w ramach tegorocznego Lodz Design Festival w dniach 17-26 maja.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów plebiscytu!

Poznaj nagrodzoną kolekcję modułowych regałów ➡️  Balma STEPPS

Nowość! System biurek N4.

N4 to system pojedynczych i podwójnych biurek, który pozwala kreować proste i funkcjonalne rozwiązania do przestrzeni biurowych. Wspólne cofnięte nogi umożliwiają również tworzenie zabudowy wieloosobowej typu bench.


Dzięki przesuwnym blatom oraz wygodnym wcięciom, które ułatwiają dostęp do dużych kanałów kablowych, biurka są wyjątkowo praktyczne i bardzo wygodne. System N4 jest w całości utrzymany w tonie nowoczesnej estetyki, charakteryzuje go prostota i lekkość formy.

Poznaj  kolekcję N4

BALMA i NOTI na ARCH_event Gdańsk

Uwaga Trójmiasto!

Serdecznie zapraszamy na WIECZÓR ARCHITEKTONICZNY w ramach cyklicznego wydarzenia ARCH_event, który odbędzie się w Gdańsku!

Miejsce spotkania: HOTEL ALMOND, ul. Toruńska 12, Gdańsk

Data i godzina: 13.03.2019 r., godz. 17:00 - 19:40


W ramach spotkania odbędzie się inspirujący wykład gościa specjalnego z pracowni BBGK Architekci.

Szczegóły oraz zapisy na stronie Organizatora

https://bit.ly/2H0H29C
BALMA na 6. edycji Forum Administrative Directors Summit

Już dziś serdecznie zapraszamy na 6. edycję Forum Administative Directors Summit, któremu mamy przyjemność partnerować.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 lutego - 1 marca w Warszawie.

W naszym case study opowiemy o tym jak stworzyć biuro, w którym zakocha się Twój pracownik oraz o tym dlaczego warto i jaki daje efekt biophilic design,  jak komunikować kolorem i czy skandynawskie materiały to trendy czy potrzeba.

Forum Administative Directors Summit to cykliczne spotkanie dyrektorów administarcyjnych poświęcone szeroko rozumianemu zarządzaniu w organizacjach, relacjom biznesowym, zarządzaniu przestrzenią biurową oraz organizacji pracy.

Tematy poruszane na forum wychodzą naprzeciw aktualnym tendencjom w rozwoju organizacji pracy i przestrzeni w nowoczesnych biurach oraz odpowiadają na problemy pojawiające się w organizacjach i przedsiębiorstwach. Podczas konferencji praktycy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w oparciu o konkretne rozwiązania.


ttp://ad-summit.com/
Regały Balma STEPPS nominowane do nagrody TOP DESIGN award 2019

Miło nam poinformować, że nasza najnowsza kolekcja regałów Balma STEPPS (design: Piotr Kuchciński) została nominowana do nagrody TOP DESIGN award 2019 w kategorii BIURO.

Wystawa konkursowa już w marcu podczas targów ARENA design 2019.


Serdecznie zapraszamy do Poznania!


ARENA design 2019

12-15 marzec 2019 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2019!

Życzy Zespół BALMA

Zobacz jak zaprezentowaliśmy się na targach ORGATEC 2018

Wizjonerskie koncepcje nowej kultury pracy, współczesna przestrzeń dla biznesu, potrzeba kreatywności to główne idee tegorocznych targów Orgatec.


Balma po raz kolejny udowodniła, że z powodzeniem wpisuje się w te trendy. Liczne grono odwiedzających nasze stoisko, mogło się o tym przekonać.


Tegoroczną edycję targów przywitaliśmy wspólną ekspozycją z marką Noti. Dzięki temu mogliśmy kompleksowo i wszechstronnie zaprezentować współczesną koncepcję przestrzeni pracy.


Zobacz jak zaprezentowaliśmy się na targach ORGATEC

https://bit.ly/2DgJdUh
SIMPLIC na wystawie DOBRY Wzór 2018

Serdecznie zapraszamy na wystawę jubileuszowej edycji konkursu Dobry Wzór 2018.
Zaplanuj wizytę w Instytut Wzornictwa Przemysłowego - Institute of Industrial Design i poznaj dobrze zaprojektowane produkty made in Poland
Wśród finalistów tegorocznej edycji Konkurs Dobry Wzór znalazł się nasz stół SIMPLIC projektu Piotra Kuchcińskiego w wyjątkowym super- matowym wykończeniu na nogach z litego drewna dębowego!


Miejsce: Instytut Wzornictwa Przemysłowego - Institute of Industrial Design,
ul. Świętojerska 5/7, Warszawa
wtorek - niedziela
godz. 10.00 - 19.00

Serdecznie zapraszamy!

Nowość! System modułowych regałów Balma STEPPS!

Balma STEPPS (design: Piotr Kuchciński) to modułowy system regałów, który umożliwia dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu: biurowym, mieszkalnym czy publicznym. Pozwala na tworzenie ciągów komunikacyjnych i wydzielanie osobnych stref pracy, relaksu i zabawy.


Poszczególne elementy zostały skonstruowane tak, aby można było budować regały przyścienne, narożnikowe oraz wolnostojące z dostępem z dwóch stron. Stabilną konstrukcję tworzą metalowe drabinki połączone półkami.

Duża różnorodność elementów systemu Balma STEPPS pozwala na stworzenie produktu odpowiadającego na indywidualne potrzeby. Standardowe wysokości od 1 do 7OH, 3 szerokości półek, szafki, skrzynki oraz drzwi przesuwne pozwolą tworzyć i dopasowywać moduły do potrzeb funkcjonalnych i estetycznych.

Przejdź do strony dedykowanej najnowszej kolekcji Balma STEPPS.

https://balma.pl/strony/balma-stepps
Balma na targach ORGATEC 2018

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ORGATEC w Kolonii!

Podczas targów zaprezentujemy nowości produktowe oraz nowe wykończenia.

Wkrótce więcej szczegółów.

Balma partnerem 11. edycji Gdynia Design Days

Balma partneruje 11. edycja festiwalu Gdynia Design Days, który odbędzie się w dniach 6-15 lipca 2018r.

Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Obfitujący w inspirujące wystawy, wykłady, warsztaty, prelekcje oraz dyskusje, program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, młodych przedsiębiorców, jak i entuzjastów szukających inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu. Przez 10 lipcowych dni Gdynia staje się tym samym najlepszym letnim miejscem spotkań branży projektowej.

Na szczególną uwagę zasługuje przestrzeń Design językiem Biznesu - miejsce spotkań producentów i architektów zmian przedsiębiorców, strategów, managerów i projektantów odważnie tworzących poza ograniczeniami dzisiejszych rozwiązań. Pogłębiająca się rola designu w biznesie oraz potencjał tkwiący w dynamicznej zmianie potrzeb i zachowań człowieka ery Antropocenu to jedne z wielu punktów stycznych przedsiębiorcy i projektanta. Dlatego 13 i 14 lipca 2018, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, spotka się 400 przedstawicieli różnych przemysłów, aby wspólnie rozmawiać o strategicznej roli designu w biznesie oraz kliento-centrycznych wartościach tworzących potencjał biznesowy.

Opierając się o Error, tegoroczne hasło festiwalu Gdynia Design Days, na wydarzenie zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów i facylitatorów z różnych stron świata, którzy podzielą się swoimi błędami, inspiracjami, metodyką i wynikami przedsięwzięć biznesowych tworzonych w oparciu o design. Zaplanowane formy interakcji pomiędzy wszystkimi uczestnikami nastawione są na praktyczne doświadczenie, wymianę wiedzy i tworzenie relacji. W programie ujęte zostały sesje inspiracyjne, studium przypadków oraz praktyczne warsztaty i przestrzeń do networkingu. Design językiem Biznesu to przede wszystkim fizyczne miejsce spotkań i multidyscyplinarne wydarzenie, gdzie uczestnicy mają okazję porzucić znajome ramy w poszukiwaniu inspiracji, współpracy, kontaktów i podpowiedzi.

Centrum festiwalowe:

PPNT GDYNIA

al. Zwycięstwa 96/98